La mulţi ani! (3)
Pentru că astăzi este 1 Decembrei 2008 ţin să le urez un sincer La mulţi ani! tuturor românilor şi tuturor celor ce simt româneşte. Ţara noastră, aşa cum e ea, a trecut prin multe, a avut multe probleme grave dealungul istoriei sale, de aceea cred că, înainte de a spune ceva rău despre ea, trebuie să luăm în considerare şi aceste aspecte. Eu sunt mândru că sunt român. La mulţi ani tuturor!




Eu nu sunt prea mandru… E tara mea, ok, ii doresc numa\’ bine, dar nu pot fi mandru.
Si nu sunt mandru nici de Vrancea. Am avut aproape cea mai mare prezenta la vot 🙁
😆 Păi şi ce-i rău cu asta? 😆 Cine a fost ales la parlamentare? 😀 Că n-am TV. E la reparat. 😀
PSD-ul: http://www.monitorulvn.ro/?stire=5051
Oricum, tot un drac. nici ceilalti nu erau mai buni
E rau ca eu nu m-as fi dus la vot. Si ma simt oarecum reprezentat de judet…
:woohoo: Să înţeleg că acum te consolezi? :woohoo:
tie-break psd-pdl inca e bataia pe 1 procent …a iesit ca dracu oricum
:woohoo: moment kodak pe realitatea
Un mosulica a refuzat decoratia lui Basescu de ziua Romaniei
Cica \”refuz sa primesc (medalia sau ce i-o fi dat ca n-am vazut de la inceput) de la un comunist pentru ca el a luptat toata viata impotriva comunismului\”
jenant moment 😀
😀 Chiar că-i nasol. :woohoo:
la cat mai multi ani cu cat mai multe impliniri si sa ne auzim si la anu macar la fel de optimisti!
:woohoo: Mulţumesc frumos. :woohoo: