E cald de mor

Dacă vă întrebați de ce e liniște pe aici, să știți că sunt plecat în excursie cu niște treburi extrem de confidențiale și de secrete, recte mă duc în vacanță pentru vreo două zile.

Evident, ca să nu vă plictisiți, o să programez niște articole pe blog, ca să vă puteți delecta în continuare cu selectele-mi rânduri, de-o minunăție înălțătoare. Adică, mai pe scurt, o să frec menta și o să stau cu burta la soare, ceea ce vă doresc și vouă. Eu mă pun la umbră.

2 Comentarii

  1. Anonim 16 iulie 2010 la 23:44 - Raspunde

    vino-n zadar, te astept cu drag sa ai parte de cea mai buna partida de sex din viata ta

Lasa un raspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Vreau să fiu părtaș la faptă. Poți, de asemenea, să fii părtaș și fără martori.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.