Cu tagul: 4200 hd

  Două monitoare

Nu cred în mocăciuni sau în afaceri unilateral profitabile, așa că decât să dau pe degeaba un monitor Asus de 18,5 inci, aseară l-am desfăcut și mi l-am montat mie, că la sub 300 de lei era și păcat să-l mărit, fiind nou nouț și nefolosit.