De ce nu e bine să fii Cupidon
Știți de ce nu e bine să fii Cupidon? Pentru că dacă cei pe care i-ai lipit se despart în niște condiții mai nasoale, tot pe tine or să te urască. Fiindcă tu i-ai lipit. Și spun asta din proprie experiență (atenție, urmează un pic de PR pentru mine), întrucât mai demult e

