Cu tagul: e-on gaz

  Mojicii ăștia de la E-On gaz…

Nu știu prin alte părți cum îi, dar în unele localități din județul Hunedoara, cei de la gaz vin în fiecare an să facă revizia care este obligatoriu de făcut o dată la doi ani. Și o dată dau foaia de revizie – care este obligatorie, fiind constatarea funcționării cor

  Vă pupă Moșu

Reclamația de mai jos este haioasă din perspectiva înțelegerii durerii naționale a cetățenilor ce-și doresc un pic de modernizare în sfera serviciilor oferite publicului, este haioasă din perspectiva înțelegerii frustrărilor unuia exasperat de nepăsare și incompetență.