Reclama la Peneș Curcanul
Am căutat-o pe net, că e simpatică, dar n-am găsit-o. Mie îmi place mai ales faza: „Singurele E-uri sunt cele din denumire, că fără ele ieșea PNȘ (P[e]n[e]ș) și stresam curcanul”.
Am căutat-o pe net, că e simpatică, dar n-am găsit-o. Mie îmi place mai ales faza: „Singurele E-uri sunt cele din denumire, că fără ele ieșea PNȘ (P[e]n[e]ș) și stresam curcanul”.
© 2007 - 2011 - Robin Molnar
Designed and Developed by Skat Design