Cu tagul: veselie

  Reclama la Peneș Curcanul

Am căutat-o pe net, că e simpatică, dar n-am găsit-o. Mie îmi place mai ales faza: „Singurele E-uri sunt cele din denumire, că fără ele ieșea PNȘ (P[e]n[e]ș) și stresam curcanul”.

Robintel
Despre Politica de Confidențialitate

Acest website are nevoie să folosească cookies, care sunt niște fișiere text de mici dimensiuni ce conțin referințe specifice, dar nu explicite, stocate pe computerul voastru, astfel încât, de exemplu, atunci când lăsați un comentariu, datele din formular să se salveze, dar nu numai.

Fără acces la cookies, aceste date nu se vor salva.

Pentru a afla mai multe despre cum folosim informațiile și despre dreptul vostru asupra datelor voastre, vă rugăm să consultați pagina Politica de Confidențialitate.

Puteți modifica accesul la aceste cookies accesând taburile din stânga.