Nu m-am tâmpit de tot, aşa sunt eu

După cursul de tango, am ieşit cu doi colegi de curs la o bere, la Irish Music & Pub, că era fix peste drum. N-am putut sta prea mult că, no, datoria de serviciu cere să oferi nişte detalii tehnice chiar şi după orele de program.  Aşa că am băut doar o bere Timişoreana  la halbă. Evident, cum n-am mai băut bere din 2009, mi se uscase gâtul instantaneu…

Aşa că, pe drum spre casă, m-am aprovizionat cu două beri Skol, la doză. Cum nu sunt băutor de bere, la mine orice bere merge şi nu sunt pretenţios. No, amu, după ce am rezolvat ce era de rezolvat, stau şi cânt karaoke şi beau şi fumez. Bine, şi m-a cam luat şi berea dar, şi asta este foarte important, sunt relaxat. Pentru că urmează două zile de foc la muncă.

Aşadar, să ne petrecem! Să urle muzica, să cânte depresia! Piron pe piuneză se scoate!

2 Comentarii

  1. capritza 03 martie 2010 la 04:30 - Raspunde

    poi da…e bn asa…e minunat =) =) =) =D

    • Robin Molnar 03 martie 2010 la 14:52 - Raspunde

      =D Da, este OK să ai astfel de escapade din când în când, dar nu prea des că bate la ochi și nu se tratează! =D

Lasa un raspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Vreau să fiu părtaș la faptă. Poți, de asemenea, să fii părtaș și fără martori.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.