Concluzie (2)

Eh, şi după ce am vazut eu filmuleţul acesta (pe care vi-l şi recomand că e scurt) m-am gândit că tot e un lucru bun ce se întâmplă cu economia americană, care evoluează, vorba poetului, precum civilizaţia aztecă (incaşă, mayaşă, you get the point). Lucrul bun ar fi că…

… nu mai consumă americanii ăştia tot ce apucă, ci le mai lasă şi la alţii şi, mai mult, consumând mai puţin, protejează şi mediul. Numai efecte pozitive… :))

Lasa un raspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Vreau să fiu părtaș la faptă. Poți, de asemenea, să fii părtaș și fără martori.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.