Partener media la SuperBlog 2012
După ce anul trecut am fost inspirat și am luat locul întâi, din motive de etică și pentru a nu-i descuraja pe cei care doresc să participe, anul acesta nu voi participa la SuperBlog, ci voi fi un partener media de-al concursului acesta atât de fain.
Sigur, mi-ar fi plăcut să particip, dar din motive de etică elementară am decis că voi scrie la unele probe, poate chiar la toate, dar numai după ce va expira termenele limită pentru publicare, ca să nu interferez cu acei concurenți care se simt în formă și care doresc să scrie bine și la timp.
Amu, încă nu știu dacă în calitate de partener media voi fi în juriu, ceea ce mi-ar limita drastic timpul de scris, dar intenția mea aceasta este: să fiu partener media la concursul organizat de către drăguții de la Swiss Plan.
No, dintre bloggerii care dau pe aici, este cineva interesat să participe? De ce da? De ce nu?
Pe când mai multe detalii?
Pe când le voi afla. În calitate de partener Media, voi vorbi despre concurs…
Inca nu mi-a trecut supararea pe unii sponsori de anul trecut 🙂 dar pentru orice blogger mai avansat sau mai incepator e o experienta deosebita participarea la un astfel de concurs.
Și eu, anul trecut, eram supărat pe un sponsor.
Nu cred ca e un motiv prea bun pentru care n-ai participa..e un concurs, cel mai bun sa castige, asa ca..
Multumim pentru sustinere, Robin! Suntem onorati sa ne fii partener media.
Detalii curand, foarte curand 🙂
Vă mulțumesc și eu pentru tot!
Partenerii media sunt parteneri media si atat. N-au treaba cu juriul 😀 Welcome to the team. Voi fi si anul acesta partener media 😀
Da, mulțumesc de precizare, uitasem. 😀 Bun găsit, deci.
Io nu inteleg de unde pana unde ai descuraja prin participare pe cei concurenti „in forma”… :)) Sau e chestie de orgoliu? :d
Pe cei începători i-aș descuraja. Eu așa cred.
A fost un concurs foarte tare… nu as renunta sa particip. 😉
În mod evident, n-a fost o decizie ușoară.
IO nu m-am încadrat între primii 10 ci între ultimii 70. Cu toate acestea şi în acest an voi participa dintr-o casă nouă. Aştept doar semnalul pentru înscrieiri.
Well, au început deja.