Un cârnat cu ochi

Aseară, un cânat cu ochi s-a apucat să mă spameze cu multe comentarii pe site, lăsând aceleași comentarii de mai multe ori, comentarii în care își făcea reclamă la hostingul pe care-l oferea. Pfuai, cât de tare am putut să mă enervez!

Am încercat să-l contactez, dar adresa de e-mail era falsă, că mi-a venit e-mail-ul înapoi:

Robin Molnar 

 to babibabun

show details 22:39 (9 hours ago)
 

Dude,

Iti dau si hartie igienica? Nu de alta, dar vad ca te-ai ca*at bine la mine pe blog.

R.

Stau și mă întreb, șocat de-a dreptul, ce-a fost în mintea ăluia de a făcut asta! A crezut că nu văd? Sau că tolerez? Sau ce a crezut? Vă dați seama că prima dată i-am dat ban, ca să nu mai puie pe blog, că nu făceam față să blochez mesajele și de-abia apoi am putut să le șterg.

Un nesimțit.

4 Comentarii

  1. ciresica 16 decembrie 2010 la 13:44 - Raspunde

    Oare omul ala nu a facut entorsa la mana?

  2. Mihai Todor 16 decembrie 2010 la 14:40 - Raspunde

    Inca un plod retardat care are mult timp liber, ca deh, e mai interesant sa spamezi bloguri decat sa mergi la scoala…

    PS: Zi mersi ca n-are RDS, ca sa isi schimbe IP-ul cand vrea muschiu’ lui (ups, poate-i dau idei :P)

    LE: Se pare ca baiatu’ e din Caracal 😆 😆 😆 Oare de ce nu ma mira? 😆

Lasa un raspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Vreau să fiu părtaș la faptă. Poți, de asemenea, să fii părtaș și fără martori.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.