Guess Who

Ghiceşte cine (Guess Who?) mă urmăreşte pe mine pe twitter. Nu, pe bune, aşa cică îl/o cheamă. Botanist cum sunt am intrat să văd despre cine este vorba, că doar am primit mail.

Mailul:

Şi ţeapa:

Urăsc să o muşc în halul ăsta. Sper că va veni o zi când nu voi mai fi chiar în halul ăsta de botanist, să intru peste tot…

3 Comentarii

  1. Anonim 23 februarie 2009 la 17:06 - Raspunde

    şi mie mi-a dat follow.
    nu mai intru de mult la ăia care-mi dau follow pe twitter.

  2. victorblog 23 februarie 2009 la 17:07 - Raspunde

    Pardon, am uitat sa completez numele mai sus.
    apropo, Robinţel, am observat la tine pe twitter: automation engineer.
    Adică exact ce voi ieşi eu in vara asta (cu ajutorul lui dumnezeu). Ce lucrezi mai exact?

    • Robin Molnar 23 februarie 2009 la 17:16 - Raspunde

      :X Momentan sunt şomer de lux în Timişoara… :X

      P.S. Robintel vine de la [url=http://www.robintel.ro/index.php/blog/personal/robintel.html]asta[/url]… 😉

Lasa un raspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Vreau să fiu părtaș la faptă. Poți, de asemenea, să fii părtaș și fără martori.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.