Oioioi, chiar n-aveam chef de asta…

Intru de dimineață pe site, totul era OK. Mă rog, din exterior totul părea OK. Din interior, ceva era nașpa și nu mai vedeam articolele și nici utilizatorii. Ba, mai mult, aveam o migrenă thriller, de la soare.

Așa că acum, pe seară, după aproape două ore de tras la jug ca ultimul sys admin, am refăcut partea blocată din site. Poate ați și observat că acesta a și fost puțin căzut. Dar, din fericire, s-a rezolvat. Și, culmea culmilor tehnici, n-avea nimic, totul funcționa la parametri normali, numai că am uitat eu ceva și nu mai aveam spațiu pe hard disk.

Mișto, nu?

Lasa un raspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Vreau să fiu părtaș la faptă. Poți, de asemenea, să fii părtaș și fără martori.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.