Întâlnirea de 10 ani
Săptămâna viitoare, cu o parte dintre colegii de clasă o să facem întâlnirea de 10 ani de la absolvirea liceului.
Săptămâna viitoare, cu o parte dintre colegii de clasă o să facem întâlnirea de 10 ani de la absolvirea liceului.
Ce fază! Povesteam că atunci când eram copii mereu mergeam să vedem ce ne-a adus mama atunci când venea de la muncă. Extrapolând, spuneam că așa sunt copiii și că mereu își doresc ceva nou.
Mai știți când ați avut parte de primul dans cu cineva de sex opus? Cum a fost? În ce context? Vă mai amintiți cum era? Sau, poate, vă mai amintiți alte detalii… Hai să povestim.
© 2007 - 2011 - Robin Molnar
Designed and Developed by Skat Design