Cu tagul: astenie

  Tratament prin muzică

Era o deprimantă dimineață de toamnă, întunecată și rece, chiar înainte de trecerea la fusul orar de iarnă, iar eu stăteam deprimat în garsoniera altfel pustie și mă deprimam și mai tare fiindcă trebuia să plec la drum, ora era târzie, iar eu nu aveam nici bagajul făcut&#

  Pfuai ce de advertoriale am pe blog!

Dacă ne uităm un pic atent, vedem că multe sunt advertoriale și unii se întreabă dacă mai scriu ceva. Problema este că sufăr de astenie de toamnă și de blocajul scriitorului, așa că am rugămintea să mă tolerați așa, până îmi mai revin un pic.