Cu tagul: delasare

  NetCity

Mamă, că iarăși m-am enervat. La ProTV  i-au arătat pe niște operatori de turism care s-au plâns că cei de primărie le-au curățat stâlpii de firele montate ilegal, tăindu-le accesul la internet.