Şi pentru că e Duminică
Iniţial planul era să mergem la un grătar (băieţi şi cu mine) dar cum vremea nu ţine cu noi a trebuit să-mi refac planurile. Aşa că am rămas acasă. Tata, băiat valabil, a pus de tradiţionala friptură de Duminică. În timpul săptămânii e mai greu cu timpul, etc. Dar duminica e fiesta.
Poftă mare.
P.S. Da, 314ra2, bloggerii sunt nişte fomişti. :))
vai duamni ce`mi faci???eu is la serv lihnit de foame!!
😆 Dude, ai o gârlă de magazine în zonă. Ba cred că aveţi şi la voi în magazin d-ale degustării… 😆
Pai sunteti. La majoritatea dintre voi apare o friptura,o tocanita, un peste, ceva de haleala.Aveti o problema, bine, aveti mai multe, dar asta e una dintre ele. Si mai zice lumea ca nu castga din blog, a dracu` treaba de am vazut 5 sandwichuri pe toata blogosfera romaneasca. la ce prezinta fiecare … se fac bani. Si am pus si eu de un gratar acasa. A dracu ploaie.
😆 Singurele sandvişuri pe care le-am văzut sunt cele alu lui [url=http://adihadean.ro/]Hădean[/url] or alea sunt orice numai banale nu. 😆
tocmai d`aia nici nu am zis de ele (tre sa vb. cu kinderu` sa ne aduca si noua), sau face si livrari in alte judete ?
😆 Nu aduce Kinder-ul aşa ceva. Îţi spun sigur că le mănâncă pe drum, pentru că merg bine cu bere. 😆 Sincer, nu-l condamn. 😀
exact asa ceva am facut si eu astazi :woohoo:
😆 Păi no, e trăsătură de familie… 😆