O să fie cam liniște pe aici
Vreo două zile o să fie cam liniște pe aici, întrucât mâine sunt la team building pe lângă Turda (sau Gherla era?), iar poimâine la Let’s Do it România, că până la urmă am primit prin e-mail toate detaliiile necesare. Ca de obicei, Mihai Todor rămâne micul tiran de servici. Puneți-vă bine cu el, poate vă credențialele de la VPS.




Nu ma poate corupe nimeni! 😛
=D Încă o bere de la mine… =D
În ritmu’ ăsta o să ajung să mă cazez în crâșmă 😛
=D Sau la pensiune. =D