O să fie cam liniște pe aici

Vreo două zile o să fie cam liniște pe aici, întrucât mâine sunt la team building pe lângă Turda (sau Gherla era?), iar poimâine la Let’s Do it România, că până la urmă am primit prin e-mail toate detaliiile necesare. Ca de obicei, Mihai Todor rămâne micul tiran de servici. Puneți-vă bine cu el, poate vă credențialele de la VPS.

4 Comentarii

  1. Mihai Todor 24 septembrie 2010 la 14:05 - Raspunde

    Nu ma poate corupe nimeni! 😛

    • Robin Molnar 27 septembrie 2010 la 20:15 - Raspunde

      =D Încă o bere de la mine… =D

      • Mihai Todor 29 septembrie 2010 la 22:11 - Raspunde

        În ritmu’ ăsta o să ajung să mă cazez în crâșmă 😛

Lasa un raspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Vreau să fiu părtaș la faptă. Poți, de asemenea, să fii părtaș și fără martori.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.