O dilemă legată de proști

Dragi cititori, sunt curios câți dintre voi umblă cu paharul de benzină după ei, doar – doar or găsi un telefon public la care să-i dea foc… Mă rog, sunt sigur că niciunul. De fapt, vreau doar să întreb altceva:

– Cum este posibil să fie arse telefoane publice? Umblă cineva cu benzină la el să le dea foc? Este un fetiș, ceva? Voi puteți găsi o explicație la imaginea următoare?

Telefon public ars de unul sau mai mulți proști

Telefon public ars de unul sau mai mulți proști

Pentru mine este un mister.

6 Comentarii

  1. Simo 13 iunie 2011 la 23:36 - Raspunde

    Nu cred ca e cineva atat de prost incat sa dea foc la telefoane publice. 😛 Sunt 100% sigura ca au sunat la linia fierbinte si de acolo rezultatul ce se vede in poza. :-)))

  2. Molnar Bianca-Andreea 14 iunie 2011 la 06:46 - Raspunde

    „Voi puteți găsi o explicație la imaginea următoare?”
    Da. Prostia, nesimtirea, lipsa bunului simt, lipsa respectului fata de ceilalti oameni.

  3. Mihai Todor 15 iunie 2011 la 01:11 - Raspunde

    Or fi dat ăia de la Electrica kix și or supraalimentat circuitul 😛

    Oare cât de SF ar fi să ia foc un telefon de ăsta în timp ce vorbești la el? 😀

    • Robin Molnar 15 iunie 2011 la 22:03 - Raspunde

      Telefoanele fixe nu sunt alimentate de la Electrica.

Lasa un raspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Vreau să fiu părtaș la faptă. Poți, de asemenea, să fii părtaș și fără martori.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.