Am cablu USB
Ca să vedeți cum arată, și pentru că Ocike mi-a dat cablul de conectare a porturilor USB pe care mi l-a promis când am căutat pe cineva care să aibă, la articolul acela cu cablul USB, iaca pun și eu o poză cu scop educativ – formativ – informativ.
Chestia este că mai am loc de încă unul, lucru care mă bucură nespus. Ce nu mă bucură este că, evident, altul n-am de unde să mai pup.





Poate iti mai fac eu rost de unul cu două usb-uri. Dacă nu mai unul cu un singur port usb.
=D Nici nu e de mirare că nu găsesc. Ai monopol pe ele. =D
toti vad porturile astea usb ca pe o mina de aur,totusi nu inteleg de ce nu se fac altele mai mici,ca sa incapa mai multe la un laptop/netbook de exemplu ?
=D Ele se fac pe mai multe dimensiuni, deci sunt [url=http://www.robintel.ro/index.php/muzeul-de-informatica/notiuni-teoretice/porturi-seriale-usb-si-firewire.html]și mai mari dar și mai mici[/url]. =D