Deh, eu aș pune poze

Deh, eu aș pune poze pe site, după cum aș vrea și după cum am promis, dar sunt reticent un pic, fiindcă sunt niște mici probleme la migrarea fotografiilor, la partea de foldere (sau localizare fizică), lucru care mă disperă la maxim. Plus că prefer să nu aglomerez site-ul înainte de migrare, de evidentele motive tehnice. Asta este.

2 Comentarii

  1. Mihai Todor 26 octombrie 2010 la 23:28 - Raspunde

    Patience is bliss 😀

Lasa un raspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Vreau să fiu părtaș la faptă. Poți, de asemenea, să fii părtaș și fără martori.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.