8 Comentarii

  1. TNH 05 februarie 2010 la 15:34 - Raspunde

    Pfoai, ce m-am speriat. =(

    • Robin Molnar 05 februarie 2010 la 16:03 - Raspunde

      :zombie: Aşa urât sunt? :zombie:

      • TNH 05 februarie 2010 la 17:11 - Raspunde

        Mă, nu ştiu, dar colorat în albastru – sigur da. :scared:

  2. Mihai Todor 05 februarie 2010 la 15:49 - Raspunde

    Sper că nu începi și tu să devii emo (ca americanii) pentru că nu poți ajunge pe Pandora 😛

  3. Pariloto Live 05 februarie 2010 la 17:26 - Raspunde

    Tare frate.. Imi plac ochii 😀

Lasa un raspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Vreau să fiu părtaș la faptă. Poți, de asemenea, să fii părtaș și fără martori.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.