Dilema cu Iron Maiden (2)

Gata, s-a rezolvat şi dilema mea cu Iron Maiden. Nu mă duc. N-are sens să merg la un spectacol din care să nu înţeleg nimic, muzica nefiind pe gustul meu, iar răbdare, doar să mă uit la efecte, n-am. Asta este, poate voi avea şansa să merg la o formaţie mai pe gustul meu. Savatage, din păcate, s-a desfiinţat demult.

5 Comentarii

  1. Mihai Todor 17 august 2010 la 01:36 - Raspunde

    Oare ce "gazelă" te-o corupt? 😛

  2. Ana 19 august 2010 la 21:56 - Raspunde

    Mie mi-au placut la nebunie duminica. Bine, mie imi plac in general =D

    Ia uite ce poate Bruce la 50 ani =D
    [img]http://cdn.mos.musicradar.com/images/features/review%20final%20frontier/Bruce-Dickinson-530-85.jpg[/img]

Lasa un raspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Vreau să fiu părtaș la faptă. Poți, de asemenea, să fii părtaș și fără martori.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.