In categoria: Viaţa ca un delir

  E linişte

Ştiu că v-aţi uitat şi peste articolul precedent. Vă rog să faceţi abstracţie de el şi să citiţi ceva frumos, după părerea mea. Să ne desprindem un pic de real şi să plutim, împreună, spre alte zări.