Cu tagul: prm

  Naționalismul modern, încotro?

A murit Vadim. Foarte bine, oricum era un imbecil care semăna ură între oameni și să nu uităm că parcă mai ieri l-am votat pe bolșevicul de Iliescu, doar ca să nu iasă nazistul de Vadim. Între fascism și bolșevism, am ales și noi răul cel mai mic care, iată, la fel de mare

  Cumpăr detergent trăsnet

Uitând-mă la tembelizor la cât de jegos este Corneliu V(agin) Tudor, după opinia mea politică vizavi de dumnealui, sunt în căutarea unui detergent care să-l spele și să-l ierte, făcându-l ca nou.

  Cocoșatul de Notre Vadim

Mă rog, n-am știut inițial ce titlu să pun, că aveam de ales între acesta și unele precum “Tribunul cercopitec”, “Cămila deșertăciunii” (hai că ăsta e mișto, parcă ar fi titlul unui roman), “Leptospiroza Țării Transilvane” sau chiar “Dromaderul bolund”, dar

  Nenorocitul de Vadim

Dacă îl văd prin Cluj îl scuip între ochi. Cum are el jegul necesar să ne ia pe toți de proști (ba că s-a împiedicat, ba că polițiștii i-au rupt mâna) și cum este el deasupra legii, tocmai dumnealui, care spunea că va instaura legea…

  OK, Vadim trebuie internat

Confirm legii, când Vadim a făcut scandalul de săptămâna trecută, VC Tudor s-a rănit. De fapt, și-a făcut rău singur. Voit sau nu. Conform standardelor legale în vigoare, tribunul ar trebui internat la dărâmato-venerice. Fără mișto.