In categoria: Ruşinică

  Un pic de spam de la Nights.ro

Nu le ajunge că au mii de fani, sute de like-uri pe Facebook și o comunitate întreagă de oameni cărora le place de ei și care îi susțin în inițiativele lor. Nu, ei vor mai mult și văd că au început să spameze pe aici într-o engleză de baștină mlaștină.

  Un bon puțin defect

Cum poți să te prinzi că ceva nu este în neregulă cu un comerciant? E simplu, te uiți la bonul de casă. Și, câteodată, poți să remarci faze diverse. Cum e asta cu TVA-ul greșit observată de mine.

  Un obicei care ar trebui pedepsit cu bătaia

Niște purcei puradei tinerei s-au uitat la anumite filme americane și au decis că este mișto să-ți agăți adidașii pe firele electrice sau prin copaci. Vă dați seama, obiceiul acesta cretin denotă nu doar o anumită lungime a penisului, ci și o grosime grosolană. Sau grosolăn

  Milogii de la Trafic.ro

Începând cu 1 Ianuarie 2011, cei de la Trafic.ro au introdus un abonament anual de 10 Euro. Dar în top au rămas și ăia care n-au dat niciun leu că, deh, ăia care n-au 10 euro de dat pe an îs și relevanți pentru online ai dreq de mult.

  Dintre misterele tineretului de azi

Era să scriu un titlu greșit: „Dintre misterele păsăretului de azi”, dar aș fi făcut-o pe una gâscă și ar fi fost total nepoliticos (deși ar fi fost al naibii de corect) iar pe masculul ei l-aș fi făcut papagal deși, după freză n-aș fi exagerat niciun pic.

  Mici cocârdei cu gura mare

Eu sunt un spirit destul de critic, admit asta, dar spre deosebire de iluminiștii negativiști, eu mai vin și cu propuneri ale unor soluții. Că așa, să critici fără să vii cu soluții și îmbunătățiri și idei este cam de prost gust.

  Nenorocitul de Vadim

Dacă îl văd prin Cluj îl scuip între ochi. Cum are el jegul necesar să ne ia pe toți de proști (ba că s-a împiedicat, ba că polițiștii i-au rupt mâna) și cum este el deasupra legii, tocmai dumnealui, care spunea că va instaura legea…