In categoria: Ruşinică

  Tupeu de hoț

Niște hoți din Timișoara au fost prinși în timp ce plecau de la o fermă de unde au furat diverse materiale, iar cel care i-a prins a fost însuși proprietarul fermei.

  PSD-ul bagă mortul în lupta sindicală

Că PSD-ul se ține de mizerii nu mai este o știre, dar acum parcă sunt mult prea jegoși. Astfel, în mod legitim, autoritățile trebuie să analizeze averile liderilor sindicali, în principiu pentru că ei sunt conectorul dintre politicieni și muncitori.

  Sorin Ovidiu Vântu

Sorin Ovidiu Vântu spunea astăzi că Traian Băsescu se folosește de toate mijloacele posibile și imposibile pentru a-i face lui viața grea și pentru a-l vârî la răcoare.

  Cosmote și Alpha Bank

Cosmote și Alpha Bank se pișă pe el de sus de CNA, mama lor de nerozi. Cum adică să semnalizezi vizibil reclamele? Nimic! Lasă că nu se prind proștii și, oricum, CNA n-are ce să le facă, pentru că are o jenă la finanțe și nu se poate autosesiza.