Țeapă a Raiffeisen și Alico (fostul AIG)
Hai că asta e mișto, citiți cu atenție ce se întâmplă. Se pare că am ieșit din criză fiindcă Raiffeisen Bank are atât de mulți clienți încât nu mai știe cum să-i mai muiască ca să mai scape din ei.
Hai că asta e mișto, citiți cu atenție ce se întâmplă. Se pare că am ieșit din criză fiindcă Raiffeisen Bank are atât de mulți clienți încât nu mai știe cum să-i mai muiască ca să mai scape din ei.
Am o nelămurire cât de cât legitimă legată de presă:
OK, sunt blogger, de obicei public non-știri, că nu-s agenție de presă. Dar când presa o dă pe mizerii prezentate pompos sub formă de știri, îmi crește tensiunea și risc să dau în primire…
Decât să votez cu PSD-ul mai bine mă arunc în fântână! Dar și Băsescu este atât de imbecil și de idiot încât îmi vine să-l dau cu un pic de puțocalmin pe la buze…
Mâncând m-a apucat dezgustul și sictirul când am auzit discursul de după demisie al lui Adrian Severin. Dar cel mai tare m-au scos din țâțâni porcii extraordinari care l-au aplaudat pe corupt.
Dacă până și marii grei ai jurnalismului românesc vorbesc despre divorțurile celebrităților din România, îmi dau seama că din punct de vedere al democrației ideilor suntem cu picioarele și trunchiul în groapă.
Nu știu cine este prefectul de Hunedoara, aș putea afla doar căutând pe Google, dar nu-mi pasă. Îmi permit să-l înjur pe nenorocitul naibii indiferent de numele animalic pe care i l-a dat vaca de mă-sa.
Marius Petcu este unul dintre inteligenții oportuniști ai României postbelice, ceea ce-l transformă într-o năpârcă necrofagă și ingrat-ipocrită, un fel de balaur cu un cap și nouăzeci și nouă de mâini cu care să fure pentru toate cele câteva sute de buzunare din dotare, d
Știți de ce nu se vinde muzica? Sau, mă rog, de ce nu prea se vinde? Pentru că cei care ar trebui să o vândă fie au altceva mai bun de făcut, fie nu au viziune nici cât negru sub unghie.
Văd că se împute rău de tot treaba cu prețurile psihologice folosite ca mecanisme de țepuire a potențialilor clienți. Astfel, în orice zi mă aștept să văd prețuri de forma 10 lei și 599 de bani.
© 2007 - 2011 - Robin Molnar
Designed and Developed by Skat Design