In categoria: Ruşinică

  Ești frumoasă…

Eștri frumoasă. Ai zâmbetul precum rupt din cer, glasul tău jucăuș este precum cea mai dulce doină care a străbătut vreodată marea acourilor pentru a se izbi de stânci, urechile mele, ai trupul tânăr precum un pom fructifer ce dă în rod, ai ochii de un al

  Stilul românoid

[Știu că o să pară, în acest articol, că am fițe. N-am. Am, în schimb, prestanță.] Ieșeam de la muncă, vorba aia, din business center. Acolo nu mergi în pantaloni scurți, în șlapi sau în maieu, pentru că trebuie să arăți decent în sensul

  Țeapa de dimineață

from    GECAD ePayment Services <customer@epayment.ro> sender time    Sent at 02:29 (GMT-04:00). Current time there: 01:10. ✆ to    date    22 March 2010 02:29 subject    SuperBingo.Ro – Acest email re

  Casanova, nu te respect

Te-am văzut în club, într- seară. Erai cu un grup de prieteni și te simței bine. Ba chiar, la un moment dat, cum îi povesteai ceva unei gazele singuratice, te apropii de ea și o săruți. Era beată, dar s-a retras și a început să râdă…