Laszlo Andor, Comisarul european pentru Afaceri Sociale
Laszlo Andor, Comisarul european pentru Afaceri Sociale este un prost. Sec, așa. E prost de bubuie, un fel de Marean de Panonia. Ce credeți că a spus Dumnealui vizavi de expulzarea țiganilor? Hai să vă citez din memorie aproximativ cum am auzit la știri:

