Mi se rupe de VPlay
Iarăși a reînceput scandalul cu site-ul VPlay și cum poliția ne lasă doar cu pâine, fără circ și altele, cu CNA, poliție, ProTV, Voyo, torrenți, The Pirate Bay și altele…
Iarăși a reînceput scandalul cu site-ul VPlay și cum poliția ne lasă doar cu pâine, fără circ și altele, cu CNA, poliție, ProTV, Voyo, torrenți, The Pirate Bay și altele…
Faptul că mi-ați tăiat accesul la filme din cauză că sunt releu de ieșire pentru Tor m-a ofticat foarte tare, pentru că vă plătesc abonamentul ăla lunar, voi luați banii, dar îmi tăiați serviciul.
Îmi pare rău că nu sunt un programator reușit. La câte idei crețe am, una sigur ar fi prins suficient de mult încât să-mi scot bani de-o casă cu pământ și trei meri.
Mă refer la oameni de-ai trusturilor de presă care se cred excepțional, somptuos, magistral, redutabil, cvasi-exghaustiv, apoteotic și incredibil de inteligenți, ceva de speriat.
Cu o fierbinte iritare, observ că cei de la ProTV au introdus spamul de limbaj la nivel de știre și mi-este teamă că și alte televiziuni se vor imbeciliza, preluând acestă subtilitate lingvistică și cultivând-o.
© 2007 - 2012 - Robin Molnar
Designed and Developed by Skat Design