Este bine!
Este un lucru bun că nu pot face o relamație penală la Parchet împotriva unei instituții de presă, și este un lucru bun că presa nu este obligată să-și divulge sursele:
Este un lucru bun că nu pot face o relamație penală la Parchet împotriva unei instituții de presă, și este un lucru bun că presa nu este obligată să-și divulge sursele:
Știu că știi că ești prost, dar îți mai zic și eu: – Ești prost! Tolomac rău, nu așa. Bă, Ponta, bubui, mă!
Nu pot să dorm până nu scot revolta asta din mine cum scoatem, în intimitate, hrana de alaltăieri, mă rog, ce a rămas din ea, după digestie. Pfuai, dacă asta este introducerea mea, să vedeți cum îi articolul lor...
Cred că o să bolunzesc cu atâta prostie, incultură și ignoranță în jur. Un așa-zis om de știință rus a fotografiat termic niște oameni care decedau, a văzut cum iese căldura din ei și a conchis că, uite dom’ne, iese sufletul din ei.
Să înnebunesc! Unii pe Facebook au un fel de mișcare anti-Voyo, adică o mișcare împotriva unui serviciu opțional, bazat pe înscrierea voluntară.
Zilele acestea m-am lovit de două situații în care bloggerii nu contează, pe motiv că nu știm ce-s ăia, nu ne interesează, nu ne cunoaștem, nu vrem să știm, respectiv „ia nu-ți mai băga tu nasul unde nu-ți fierbe oala”.
Cam acesta a fost calculul făcut de guvernul USL când a trecut 3,800 de hectare de teren situat în Insula Mare a Brăilei, în speță treizeci și opt de milioane de metri pătrați de teren agricol de cea mai bună calitate, din avutul public al statului în avutul public al Consiliul
Am început cu articolul douăzeci și doi din Constituția României, ca să înțelegem bazele legale ale scandalului care mocnește pe marginea transplantului renal al reputatului Alexandru Arșinel.
Dacă statul dă bani pentru repatrierea lui Cioabă, mă voi alia cu alții de concepție asemănătoare și vom face toate demersurile legale necesare recuperării celor 350,000 de dolari pretinși de familia decedatului pentru plata costurilor medicale din Turcia.
Buletinele electronice trebuiau să fie introduse începând cu întâi Iulie, dar treaba asta nu s-a întâmplat, întrucât pe buletinele electronice (cu cip) nu erau trecute și prenumele părinților, considerându-se că lipa lor ar aduce atingere integrității familiei, sau ceva.
© 2007 - 2013 - Robin Molnar
Designed and Developed by Skat Design