New Media cu cei de la EVZ
Cum se face New Media în România.
Cum se face New Media în România.
După părerea mea, toate locuințele construite legal și obligatoriu de asigurat, conform legii, trebuie să beneficieze de despăgubiri în caz de catastrofă, cum e și normal adică.
Mă sună un prieten:
Sistemul Informatic Unic Integrat (SIUI) a fost căzut în iarnă, la câteva zile de la lansare. Atunci, toate organismele românești competente au spus că nu s-a furat din sistem niciun bit de informație.
Citind povestea Andreei Simona Simon care a dispărut în 2005 de la Miercurea Ciuc, pe când avea doar nouă ani, n-am putut să nu mă înfricoșez și întristez de dimensiunea dramei copilei.
Să începem cu un citat dintr-un articol premium, notat cu nota 4 din 5 cu 5 voturi:
Cum era gluma aia cu diateza reflexivă? În România nimeni nu fură, doar se fură, fără a avea musai vinovați.
În data de 4 August 2011 s-au comemorat 70 de ani de la începutul Holocaustului din România. Nu sunt pro-evrei, dar sunt un pic pasionat de istorie, în măsura în care nu țin minte datele ci faptele…
Mă rog, la anumite copywriterițe care lucrează la nu știu ce agenție de publicitate ce se ocupă de reclamele la șamponul Head & Shoulders. Astăzi cred că a fost ceva campionat de difuzat reclame tâmpite.
© 2007 - 2011 - Robin Molnar
Designed and Developed by Skat Design