In categoria: Ruşinică

  Rareş a murit de mult

Asta presupunând că a trăit vreodată, deşi nu cred. Este vorba despre cel mai vechi mass de pe messenger, da, Rareş ăla… Nu ştiu, dar cât de curând o să am o discuţie cu nişte băieţi de-mi tot trimit mass-uri de-astea. Ori încetează ori îi trec pe ignore.

  Cocalar religios

Mă uitam printre nişte poze făcute de mine zilele trecute şi am văzut un prost cum sărise gardul de protecţie de la expoziţie (hai să nu-i spunem grajd, totuşi) ca să se fotografieze împreună cu exponatele. Încetz, dar sigur, ajung la concluzia că Hi5 este o boală.

  O bubă

„Notele înseamnă bani.” (deci nu muncă, învăţătură şi alte trestii dinastea). Se întâmplă în Cluj, la o universitate.

  Râde ciob de oală spartă

Sau cum s-a găsit PSD să ducă o campanie negativă împotriva PD-L şi a PNL. În primul rând nu cred că mai era ceva de demonstrat în legătură cu PNL. Nu ai ce campanie negativă să mai faci. Din 2007 s-a demonstrat tot ce era de demonstrat. Doi la mână, McCain a pierdut aleger

  Ţopârlan

Şoferul din imagine este un ţopârlan get-beget, pentru că statul îi permite. Culmea culmilor culmilor protecţiei cetăţeanului este că această poză a fost făcută la intersecţia de lângă poliţie, unde îşi are sediul şi infama (mă întreb ca prostul: de ce?) poliţie ruti

  Parlamentar şmenar

Domnul Cosmin Nicula, de la PSD – PC. Îniţial doream să vă spun cele ce urmează într-un alt articol, dar materialul este prea stufos şi implicaţiile prea mari pentru a le prezenta ca şi notă de subsol la un alt articol. Am certitudinea şi dovada că domnia sa este un şmen

  Porci ignoranţi

Fiecare este liber să aleagă ce va face la alegeri. Fiecare este liber să decidă cu cine va vota, dacă va vota. fiecare este liber să-şi sprijine candidatul favorit. Şi eu o fac. Dar la atâtea libertăţi trebuie să fie şi o obligaţie. Iar eu consider că fiecare cetăţean est

  Struţocămila democraţiei

E disperare mare frate, acum înainte de alegeri. Partidele cu cei mai mulţi candidaţi pătaţi, procentual vorbind, încep să-şi dea în cap, în încercarea disperată de a obţine voturi. Ştiind că nu au şanse să fure voturile celor de la PD-L, cei de la PNL atacă publicul elec

  Lăsaţi bestiile să moară de foame

Că altfel nu-mi explic ce este în capul multora. Minerii nu sunt nişte bestii ( asta şi asta ). Credeam că am lămurit asta. Bun. Acum după ce că ne izolaţi pe nedrept ne şi lăsaţi să murim de foame. Ceea ce mi se pare revoltător. Mă refer la sondajul ProTV pe tema închideri