In categoria: Ruşinică

  Elena, elena…

Să râdem cu Elena Udrea, blonda de la Golden Blitz, care le spunea hotelierilor români la un târg de turism din Germania: "să aducă preÅ£urile la standardele de calitate ale serviciilor"… Say what? Mi se pare mie sau exprimarea asta este cam fecalo R

  Servicii

Vă spuneam aici că WC-ul de lângă autogara din HaÅ£eg era înfundat ÅŸi că am să pun poza. OK, dacă vă plac scârboÅŸeniile, iată poza.

  Stat poliÅ£ienesc

Bravo presei libere din România. Trebuie să aflu de pe net lucrurile importante din Å£ara asta, că ei nu pot să dea anumite ÅŸtiri. Bravo! Dacă Ion îl omoară pe Gheorghe apare pe toate posturile TV, dar dacă are lo o manifestaÅ£ie civică e nasol ÅŸi aÅŸa ceva nu se dă pe post, cÄ

  Culturistul

Cunosc un tip, de mulÅ£i ani de zile. Åži e culturist. Dar din ăla obedat, de se ceartă cu ai lui pentru bani de steroizi. Bagă în el găleÅ£i de steroizi ÅŸi alte prostii nocive, ca să crească. Åži bag de seamă că pe măsură ce îi creÅŸte brand-ul creierul îi scade…

  Scara mea

ÃŽn scara mea trăiesc, la fel ca oriunde, tot felul de oamenii. Dar suntem niÅŸte gospodari desăvârÅŸiÅ£i. NOT! Liftul nu merge de vreo 3 – 4 ani, că nici eu nu mai ÅŸtiu. N-am avut femeie de serviciu pe scară vreo 2 ani. Interfonul nu mai merge de vreo 5 ani. AcoperiÅŸul e sitÄ

  Am muÅŸcat-o în stil barbar

Frate-mio Rolly şi cu mine ne-am apucat să schimbăm faianţa din baie. Săptămâna trecută am luat faianţa. Până am dat-o jos pe cea veche, până am îndreptat un pic pereţii s-a făcut azi. Mă trezeşte frate-mio de dimineaţă, pe la 10,30. Eu eram rupt în gură de somn, căc

  Status-uri de mess

Hai să le spunem doar cretine, să nu jicnim oamenii. Nu ÅŸtiu de unde au unii aÅŸa idei „năstruÅŸnice” ÅŸi nici nu sunt sigur că vreau să aflu. Băi, poate în lista aia de messenger aveÅ£i ÅŸi oameni care nu sunt cocalari ÅŸi care nu se dau în vânt după aberaÅ£iile voa