In categoria: Ruşinică

  Babă senilă

Am văzut multe treburi aiurea faţă de copii până acum, dar asta mă tulbură întotdeauna: faptul că sunt oameni ce tratează copiii ca pe nişte animale, ca pe câini. Mă deranjează foarte tare.

  Maimuţa săptămânii

Premiul săptămânal la concursul de "Cel mai dobitoc discurs politic, demn de Cartea Junglei Politice pentru Analfabeţi", la categoria "Eu nu ştiu de unde le scoţi. Doctorul ce zice?", la secţiunea "Bă, deci ţara te vrea prost!" merge astăzi la&#

  Spamul de week-end

Astăzi amvem trei cete de nesimţiţi care spamează într-o veselie internetul românesc care şi aşa scârţâie din varii motive, ce ţin în special de respect şi bun simţ.

  Oh, da

Oamenii nu sunt animale, nu, deloc. Sunt chiar bestii, comparativ cu animalele. Vă invit să revedeţi asta după care să vă uitaţi la filmul de mai jos!

  Advertising de calitate

Cred că bunul simţ este elementar în advertising, fiindcă acesta este un mod de a-i comunica ceva clientului. Cred cu tărie că o bancă trebuie să aibe o abordare decentă a potenţialilor clienţi.

  CEC Bank – The Thrill

Frate-mio geamăn are de ridicat 200 de euro trimişi de dincolo, printr-un servicu disponibil la CEC Bank. Pentru că data trecută nu aveau ăia 200 de euro frate-mio a sunat să-şi facă programare pentru mâine…